Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Серп 2015

Кароліна Дучкова: «Щастя - це коли бажання співпадають з можливостями»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Кароліна Дучкова - героїня Щастя на порталі Народ UA. "Ти щасливий, коли розумієш, що можеш сам будувати своє життя", - впевнена вона.

Кароліна Дучкова – одна з найцікавіших та нестандартних дівчат. Переборюючи життєві труднощі, вона самостійно досягає поставлених цілей у житті і не дивиться на різні перепони, які можуть заважати їй йти до мети. Кароліна два роки в Америці за програмою обміну студентами «Flex».

-        Для мене щастя – це коли бажання співпадають з можливостями. Ти щасливий, коли розумієш, що можеш сам будувати своє життя. Самостійно досягати всього – це найкраще, що може зробити людина. Коли ти йдеш до своєї мети, долаючи різні перепони і в кінці кінців розумієш – так! Я зробив це!

Коли я вирішила поїхати на перший етап конкурсу «Flex», я навіть і не думала, що в мене щось вийде. Я просто хотіла спробувати це, зрозуміти, чи добре я знаю англійську мову, чи ні. Але сам конкурс був не тільки на знання англійської мови, а і на виявлення лідерських якостей учнів. Проходячи всі завдання і етапи, в мені почало зароджуватися неймовірне відчуття контролю над своїм життям. Я сама вирішую, що мені робити і що буде далі. І це робить мене щасливою.

Багато хто завжди вам каже, що ви чогось не гідні чи не зможете чогось досягти. Не вірте їм. Ви будуєте своє життя самостійно. Не давайте іншим змоги зробити вас нещасливими, запевнивши, що ви  - ніхто і ніщо у цьому світі. Ви можете не мати багатих батьків, талантів з народження, але кожен з нас має певний стержень всередині, який потрібно міцно тримати і з допомогою нього керувати своїм життям самостійно. Коли ви зможете відчути це і взяти весь світ у свої власні руки, ви зрозумієте, що здатні на все і що ніщо не зможе зробити вас нещасливим. От ця гармонія і впевненість у самому собі – це і є справжнє людське щастя. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему