Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Вер 2015

Кароліна Акімова: «Щастя - це коли тобі хочеться обіймати весь світ»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Кароліна Акімова - героїня Щастя на Народ UA. "Мабуть, це відчуття, коли хочеться жити, коли любиш життя всім своїм серцем, коли стараєшся не упустити ні хвилини", - говорить вона про щастя.

Кароліна Акімова, 23 роки, проживає у місті Маріуполь. Улюблене її заняття – це спілкування з людьми, нові знайомства, роздуми, відчуття і взагалі весь навколишній світ.

Що таке щастя?

- Щастя – це надзвичайне відчуття. На жаль, неможливо бути постійно щасливим, але заради такого моменту "ейфорії" потрібно продовжувати його шукати та відчувати...

Це стан, коли тобі хочеться обіймати весь навколишній світ і кожна його частинка, яку ти бачиш, наповнює тебе радістю. Все навколо мов у казці. Хочеться літати, посміхатися усім, хочеться, щоб люди також відчували те саме та відповідали взаємністю.

Мабуть, це відчуття, коли хочеться жити, коли любиш життя всім своїм серцем, коли стараєшся не упустити ні хвилини. Тобі здається, що кожна має свою цінність та неповторність.


Щастя знаходиться в кожному з нас. Іноді ми його не помічаємо. Можливо, ми не хочемо його помічати. Дуже важко описати повністю словами що це таке, тому це потрібно відчувати. Потрібно пережити і житті хвилини щастя.

Щастям потрібно ділитися з усіма. Можливо, саме твоя щира посмішка, або влучно сказане слово допоможе чужій людині. Можливо, саме ти його витягнеш з пітьми. Можливо, саме твоя підтримка його потрібна саме зараз.

Даруйте добро  та щастя оточуючим!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему