Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Жовт 2015

Юстина Ляхович: «Щастя – це дуже просто»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юстина Ляхович - героїня Щастя на Народ  UA. "Щастя – це  твої коли мрії здійснюються", - говорить вона.

Юстина Ляхович, 18 років, проживає у місті Львові. Вона обожнює  співати, танцювати, плавати, але це все ще хобі. Нічим професійно не займається, але в подальшому планує вибрати щось одне.

Що таке щастя?

- Для мене щастя – це дуже просто. Насамперед, щастя – це коли я здорова, коли  мої рідні та друзі не хворіють. Коли я проводжу з ними свій вільний час, гуляю, сміюсь. Такі моменти не забуваються. Вони викарбовуються в моїй пам’яті назавжди.

Щастя – це  твої коли мрії здійснюються. Це найкраще, що може статися з тобою. Незалежно від того, про що ви мрієте - починайте над цим працювати! І тоді у вашому житті почнуть відбуватися справжнісінькі чудеса!

Щастя потрібно шукати в самих незначних дрібницях. Взагалі, вміти отримувати задоволення від дрібниць - чудовий талант для людини. Але, на жаль, мало хто таке практикує.

Я не можу розповісти Вам життєвих історій про щастя, бо я його відчуваю щодня у буденних речах. Я щаслива, що у мене є любляча сім'я, що я не маю ніяких проблем зі здоров'ям, маю вдосталь чого поїсти і одягнути , що я маю нагоду кожного дня просинатися та побачити ще раз цей чудесний світ. Наразі саме це стоїть на першому місці в моєму житті. 

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему