Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Трав 2017

Юрій Прокопенко: "Треба вміти бути щасливим"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Існує універсальний спосіб бути щасливим. Цей спосіб озвучив нам Господь Ісус Христос, а саме: «Будьте як діти», — говорить Юрій Прокопенко — герой Щастя на НародUA.

13103344 887814871327917_4322237903718934032_n

Юрій Прокопенко, 42 роки. Живе у Вінниці. Поет, журналіст, актор театру «Сьоме небо», блогер, інформаційний консультант ГО «Гармонія»

Що таке щастя?

У кожного своє щастя. Хтось щасливий від кохання, від того, що його присутність у чиємусь житті дарує сенс для існування. Хтось щасливий від батьківства, від усвідомлення того, що зможе передати все найкраще своїй дитині. Хтось отримує щастя від родинного затишку, від можливості спілкуватися з батьками, поки вони живі. Творчі люди щасливі, коли отримують визнання за свою працю. Військові отримують щастя від можливості обійняти рідних після війни.

Але треба вміти бути щасливим. Бо життя може промайнути, а тебе так і не запитають, чи ти щасливий. (Виняток – це держава Бутан, де існує міністерство щастя, й при переписі населення, людей запитують, чи щасливі вони).

Нам здається, що життя жорстоке й заважке. Ми чекаємо, що щастя колись прийде, але не зараз. Бо зараз ми надто заклопотані, щоб бути щасливими. Таким чином ми самі зачиняємося від щастя, замість того, щоб вибігати йому назустріч.

Існує універсальний спосіб бути щасливим. Цей спосіб озвучив нам Господь Ісус Христос, а саме: «Будьте як діти». Бо тільки діти вміють забути про біль і сльози й почати радіти чомусь, що захоплює. Діти вміють щиро дивуватися новому, виявляти зацікавленість, надихатися і від того отримувати задоволення. Вони вміють радіти простим речам: теплому сонечку, смаку морозива або просто прогулянці з другом. Коли ми дорослішаємо, то забуваємо як воно — радіти простим речам. Я щасливий тому, що вмію бути дитиною й час від часу оголювати свої відчуття для того, щоб щиро радіти життю.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему