Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Січ 2017

Юля Венчур: «Щастя – це окрилений стан душі»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юля Венчур – героїня Щастя на НародUA. "Якщо людина вирішує бути щасливою, то їй не завадять жодні обставини", – розповідає дівчина.

Юля Венчур, Львів. За освітою - архітектор, улюблені заняття  - музика, поезія, гра на фортепіано, подорожі, кулінарія, спорт.

Що таке щастя?

Щастя – це вибір. Якщо людина вирішує бути щасливою, то їй не завадять жодні обставини. Навпаки, коли людина приймає це рішення – воно починає змінювати всі обставини навколо і весь світ починає сприяти і допомагати людині у цьому.

Щастя – це окрилений стан душі, це відрите, любляче серце, це коли відчуваєш, що тобі все під силу, що море по коліна. Щаслива людина світиться зсередини і це внутрішнє світло може навіть зцілювати і окриляти людей навколо.

Щаслива людина радо ділиться своїм щастям, бо знає, що його джерело від цього не висохне і не зменшиться, бо воно знаходиться в самій людині та лише сама людина дозволяє йому бути.

Щаслива людина є самодостатня, бо розуміє, що її щастя не залежить ні від чого іншого як від самого бажання і вибору, власне, цієї людини – бути щасливою.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему