Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Трав 2015

Юля Левчук і щастя: обійми й гарна звістка

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Щастям з НародUA ділиться Юля Левчук. Для неї щастя - сім'я, близькі, природа, життя...

Юля Левчук - з файного міста Тернополя. Дівчина обожнює літературу і вважає, що цінувати потрібну кожну прожиту секундочку, і любити її усім своїм єством, бути щасливим від прожитого.

Що таке щастя?

- Чи я щаслива? Так, я щаслива, адже у мене є все, що потрібно для життя. Друзі, родичі, батьки... Я по-справжньому потрібна їм і вони мене не залишать в біді, у скрутну для мене хвилину. Мені так приємно спілкуватися з ними! Саме такими людьми ми повинні дорожити, берегти їх, хвилюватися за них. Ось це і є, на мою думку, справжнє щастя. За те, що ви у мене є, я і дякую!

Як же добре просто ввечері сісти у своїй кімнаті і просто побути на самоті, увімкнувши музику, яка звучить тихо, знаючи, що все в тебе добре, всі рідні та друзі здорові, ніхто нічого не потребує.

Як же добре - навіть коли працюєш - із сім’єю просто спілкуватися. І я вважаю, що саме це є безцінним. Тому потрібно цінувати такі моменти, дні, адже «завтра» може і не настати, бо ми всі не вічні, а ще жахливіше може бути, коли до нас дійде війна і все це зруйнує.

Ми спочатку не цінуємо те, що маємо, наприклад, увагу, певні почуття іншої людини, навіть телефонні розмови.

З часом ми починаємо цінувати, чекати дзвінка, говорити до пізньої ночі, відповідати взаємністю. Та цій людині стає, як нам раніше, все одно. Тоді дуже боляче і саме тоді нас починає мучити совість, чому ми раніше не відповіли взаємністю.

Тому хочу зробити такі висновки: не гайте марно часу, а краще довіртеся тому, що підказує серце й інтуїція.

Головне - думати головою, а не викаблучуватися і показувати з себе не знати кого, бо потім буде пізно, а час не повернеш назад.

А на дворі - уже весна. Час для чогось нового, адже природа навколо чудова. Птахи співають, сонце гріє своїми промінчиками землю. Починають розпускатись дерева, перші квіти цвітуть.

А захід сонця!? Ви дивились на захід сонця, який чудовий оранжево-червоний?

А повітря - чисте, і пахне просто весною, струмочками та річечками, легенький вітерець повіває. Почалася прекрасна пора року.

Для того, щоб бути щасливою людиною, потрібно зовсім трішки - обійми коханої людини, якась хороша звістка…

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему