Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Січ 2016

Юля Ганець: «Щастя - це люди, з якими добре»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юля Ганець - героїня Щастя на НародUA. "Немає ідеального життя чи ідеальних людей, але є ідеальні моменти та люди, з якими тобі тепло та добре. Бережи, коли знайшов, не відпускай. Це ми і повинні цінувати понад усе", - каже вона.

Юля Ганець, проживає у місті Львів. Цікавиться різними проектами та волонтерством. Любить подорожувати та отримувати від цього нові враження та емоції.

Що таке щастя?

Щастя існує в дрібницях, в моментах, від яких захоплює дух та прискорюється серцебиття. Немає ідеального життя чи ідеальних людей, але є ідеальні моменти та люди, з якими тобі тепло та добре. Бережи, коли знайшов, не відпускай. Це ми і повинні цінувати понад усе.

Щастя - це бути поруч з близькими тобі людьми та займатися улюбленим ділом.

Мрійте! Щастя знаходиться у здійсненні мрій. І якщо вам скажуть, що мрії не збуваються - не вірте. Вони збуваються, якщо за них боротися. Ну, принаймні, в мене саме так.

Щодо щасливих історій, то вчора я була на концерті своєї найулюбленішої групи і це був найкращий вечір. Я відчула себе найщасливішою у всьому світі.

Загалом, якщо не знаєте як жити, то живіть щасливо. Не варто придумувати нові і нові неіснуючі проблеми, накручувати себе. Життя прекрасне, не забувайте це.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему