Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Вер 2017

Юлія Жирохова: "Щастям може бути ціле життя"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це готувати смаколики для рідних, писати нову картину, поспати довше ніж завжди, отримати комплімент від перехожого, займатись улюбленою справою, мати можливість подорожувати і пізнавати щось нове", – розповідає Юлія Жирохова – героїня Щастя на НародUA.

21151514 505130913166148_8618328124250595607_n

Юлія Жирохова, 21 рік, м. Умань. Студентка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, за фахом - вчитель-філолог. Захоплюється літературою та живописом.

Що таке щастя?

Останнім часом багато хто ставив мені це питання, і я сама не раз замислювалась над ним.

Щастя – це всього лиш 5 букв, у яких закладено великий зміст.

Варто сказати одне - ми щасливі і не помічаємо цього. Коли маєш щось, то не звертаєш уваги, а коли втрачаєш, починаєш цінувати. Для мене щастя – це рідні та близькі люди поруч, з яким все гаразд, щастя – це прокидатися щоранку і розуміти, що з тобою все добре, щастя – готувати смаколики для рідних, писати нову картину, поспати довше ніж завжди, отримати комплімент від перехожого, займатись улюбленою справою, мати можливість подорожувати і пізнавати щось нове, щастя – це те, що маєш зараз. Щастя - це один момент, щастям може бути ціле життя, і це вирішувати нам.

Щастя поруч, просто це залежить від того, як ми сприймаємо світ. Дехто казав, що на мені рожеві окуляри, і я занадто життєрадісна і сприймаю не так цей світ, що мислю занадто позитивно. «А як інакше?», - казала я, навкруги багато поганого, але треба навчитися навіть з поганого виокремлювати хороше і брати уроки для майбутнього, треба любити що робиш і робити що любиш.

Щастя – це любити.

Щастя – це життя.

Щастя – це любити життя.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему