Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Квіт 2014

Юлія Жадан: «Щастя - це хоча б на мить робити щасливими інших»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Своїм щастям з НародUA ділиться Юлія Жадан. Тож в унікальній рубриці читайте про те, що щастя для Юлії Жадан - це абсолютно конкретні речі, а не щось філософське й невловиме. Щастя для Юлії Жадан, окрім іншого, - це вміння робити щасливими інших.

Юлія Жадан, 32 роки. На дозвіллі виховує двох дітей. А поза дозвіллям займається фотосправою.

 

«Важливою складовою щастя є уміння робити щасливими інших»

- Для мене особисто щастя не є чимось невловимим чи глибоко філософським. Воно міститься у абсолютно конкретних речах.

Найперше – це здорові діти, здорова мама. Коли в домі немає хворих і немає болю – то найбільше щастя людини. Хто пережив і знає – той зрозуміє. Тому багато говорити на цю тему, мабуть, і не варто. Коли вистачає здоров’я на усі бажання й задуми – хіба це не привід почуватися щасливим?

Щастя – це довгождана зустріч з близькими людьми. Спілкування до душі. Раз на рік ми з друзями з багатьох куточків України маємо традицію збиратися у Холодному Яру. Частіше, на жаль, не виходить, але я вдячна їм, що вони кожної весни вже майже 20 років поспіль приносять своїм приїздом у моє життя відчуття щастя.

1028448

Фото Юлії Жадан

А ще щастя – це задоволення від результатів праці. Я люблю фотографувати. Таке собі багаторічне хобі, яке поступово почало приносити невеликий прибуток. Так ось я відчула, що матеріальна винагорода за працю, звісно, приємна і важлива, але вона не йде в жодне порівняння із тим, коли люди вдячні тобі за результат праці. Коли, побачивши своє фото у моєму виконанні, наречена вигукує: «Це справді я така красива?!!». В такі моменти приходить розуміння, що важливою складовою щастя є уміння робити щасливими інших.

Хоча би на коротку мить…

 

Фото надані Юлією Жадан

Поділіться з друзями: