Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Квіт 2014

Юлія Волинець і щастя: подорожі, весна, концерт «Океану Ельзи»...

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Своїм щастям з НародUA тепер ділиться Юлія Волинець. Тож у рубриці ЩАСТЯ читайте про те, що дарує Юлі це відчуття. Це і прихід весни, і усмішка дитини, і концерт "Океану Ельзи"...

Юлія ВолинецьЛюбить світ, життя, людей, рух. Захоплюється футболом, музикою, обожнює літературу. Любить подорожі, які відкривають і збагачують душу, дарують приємні серцю нові знайомства.

 

zxverf

 

- Бувають різні моменти в житті, коли відчуваєш себе щасливою: прихід весни, усмішка дитини, досягнення рідних людей, відчуття закоханості… Але дуже рідко відчуваєш АБСОЛЮТНЕ ЩАСТЯ. Воно в мене одразу ж асоціюється з тогорічним концертом „Океану Ельзи” в Черкасах. Саме під час їхнього виступу відчула себе повністю щасливою.

Це неможливо просто пояснити, розтлумачити, це можна зрозуміти тільки на якомусь невідомому внутрішньому рівні. Відчуття невагомості охоплює все єство, ти летиш, розчиняєшся в глибокому голосі Святослава Вакарчука, тонеш у ньому і виринаєш, живеш у майже 3-годинному багатоголосому оркестрі однодумців, рідних і дорогих серцю людей, а також абсолютно незнайомих… Забуваєш про все, а далі в такій ейфорії перебуваєш ще декілька днів, бажаючи знову і знову повернутися в те неймовірне відчуття ЩАСТЯ.

Так мало треба для щастя! Воно є в кожному з нас, тільки треба вміти його побачити, відчути. Люди, будьте щасливими!!!

 

eytuyj

 

P.S. Знайшла свій пост в одній із соціальних мереж, написаний наступного дня після концерту „ОЕ” в Черкасах, і знову пірнула в спогади:

„Якщо Вас переповнює вир емоцій, фонтан вражень, неймовірно шалена позитивна енергетика, відчуття щастя, ейфорії і майже напівбожевілля (у хорошому сенсі цього слова), якщо Ви, прокидаючись, у душі співаєте "Вище неба", "Обійми", "Квітка" та т. ін. і хочете це чути знову, знову і знову, то це справді ОКЕАН, ВАШ ОКЕАН, "ОКЕАН ЕЛЬЗИ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Дякую за неймовірний концерт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я ЛЮБЛЮ "ОЕ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))”

 

 

Фото надані Юлією Волинець

Поділіться з друзями: