Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Трав 2014

Юлія Волошина і щастя: взаємність і щирість

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогодні у нашій рубриці "Щастя: люди" - Юля Волошина. Вона вважає, що головне – це щирість вчинків рідних людей, а не матеріальні цінності.

Найщасливішим необов'язково мати все найкраще. Але вони завжди знаходять найкраще втілення того, що мають. Це і робить їх найщасливішими. Спробуємо?

 

Юлія Волошина, 21 рік. Захоплення: фітнес

- Щастя - це коли з близькими тобі людьми є розуміння, є підтримка з їхнього боку, коли вони піклуються про тебе і ти відповідаєш взаємністю! Коли тобі хочеться розказати їм найвідвертіше і ти знаєш, що вони тебе підтримають, що б там не було! Коли в сім'ї всі люблять один одного, коли віддають останнє, щоб тільки тобі було найкраще!

Радість можуть викликати навіть маленькі дрібнички, коли ти бачиш, що це зроблено від душі! Не треба робити дорогих подарунків, ходити по дорогих ресторанах, купляти дорогі речі «від Кутюр»,а просто отримати від людини квітку, яку вона тобі подарувала від чистого люблячого серця, коли скаже тобі добре слово, підтримає тебе і відповість взаємністю!

Радісно на душі тоді, коли ти знаєш, що в тебе є справжні, вірні друзі, що вони тебе не залишать у тяжку хвилину, що ти можеш у будь-який час подзвонити, прийти і схилитись на плече, і вони не осудять, і ти відчуваєш, що ти потрібний!

 

Фото надане Юлією Волошиною

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему