Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Серп 2015

Юлія Струс: «Щастя - це бути мамою».

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юлія Струс - героїня Щастя на Народ UA. "Народження твоєї дитини, усвідомлення, що відтепер ти несеш горде звання мама – це неабияке щастя", - говорить вона.

Юля – молода мама. Народилася і живе в мальовничому місті Сокаль, Львівської області. Весь свій вільний час присвячує вихованню чарівної донечки. Працює у сфері торгівлі. Любить куховарити. Це заняття вже давно вийшло з розряду звичайних, домашніх обов’язків, і переросло в її захоплення, а страви, основний складник яких є любов, у кулінарні шедеври. Також вишиває бісером, і пишається своїми роботами, які милують око друзів і близьких.

strus2strus3

-        Найщасливішим моментом мого життя, був перший поштовх моєї дитини в мене під серцем. Коли ти чуєш як вона рухається, і ти усвідомлюєш, що там в тобі існує зовсім окреме, нове, маленьке життя, тебе переповнюють настільки сильні почуття і емоції, що словами їх, мабуть, не передати.

Це почуття любові і водночас величезної відповідальності за оте крихітне створіннячко, єдиним прихистком якого, на даний час, є тільки ти.  Наступним радісним моментом був день,  коли моя донечка з’явилася на світ, і коли я вперше взяла її на руки.

Народження твоєї дитини, усвідомлення, що відтепер ти несеш горде звання мама – це неабияке щастя. І я вважаю себе цілком щасливою людиною тому, що для цього маю все необхідне – коханого, турботливого чоловіка, і нашу маленьку потіху - красуню донечку.  А коли в твоїй сім’ї панує любов, злагода і мир, ти бачиш як усміхається твоя дитина, коли близькі і рідні тобі люди здорові, то більшого щастя і бути не може.    

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему