Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Груд 2016

Юлія Скрилюк: «Ми гонимося за щастям, але воно постійно з нами»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юлія Скрилюк – героїня Щастя на НародUA. "Ми маємо бути щасливими постійно, бо маємо можливість чути, бачити, ходити по цій планеті, відчувати, діяти, творити", – розповідає вона.

Юлія Скрилюк, Львів, 24 роки. Навчалася на економіста-міжнародника в КНЕУ ім.Вадима Гетьмана, зараз працює координатором в Європейській Бізнес Асоціації. Любить організовувати події, подорожувати і танцювати. Не уявляє світ без книг.

Що таке щастя?

Останнім часом мене часто запитують, що є щастя і якою я є, коли щаслива. Це змушує мене в перші хвилини задуматися і відповісти щось звичайне на кшталт "треба подумати" чи "у кожного воно своє", не бажаючи відкрити іншим свого незнання відповіді на запитання.

Та з огляду на те, що питають про це часто – треба таки подумати остаточно, що це для мене. Одного разу мені сказали, що щастя - це стан, і кожен з нас вже апріорі щасливий, бо нам було дано шанс з'явитися на цей світ і ми ним скористалися. Хіба з цим посперечаєшся? Навряд :) Ми дійсно маємо бути щасливими постійно, бо маємо можливість чути, бачити, ходити по цій планеті, відчувати, діяти, творити.

kXSK9wcXcmo

Ми постійно гонимося за щастям, забуваючи, що ми вже в цьому стані. А все тому, що не завжди відчуваємо ті емоції, які притаманні щасливому стану - радість, захоплення тощо. Їх затьмарюють злість, біль, розчарування. Але без них ми б не цінували себе радісного.

Згадати про свій щасливий стан мені особисто допомагають люди, яскраві події в житті, внутрішній баланс, можливість помічати життя в деталях, відчувати плинність часу, а також можливість щось створювати для цього світу та суспільства.

2bKy4eX4XSk

Згадайте яку радість ви відчуваєте в ті хвилини, коли довго не бачили рідних чи друзів і знову маєте можливість їх обійняти! А як біжать мурашки по тілу, коли вам в голову приходить нова ідея і ви відчуваєте, що втілите її! Це неймовірне таїнство моменту творчості! А ще як захоплює дух, коли спостерігаєте в горах захід та схід сонця!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему