Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Бер 2018

Юлія Шевель: "Моє щастя ніколи не буває тривким"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це сукупність дрібниць: запах кориці в каві, післясмак прочитаної книжки, звук морських хвиль, які ламаються об берег, можливість бачити, чути і відчувати", – розповідає Юлія Шевель – героїня Щастя на НародUA.

 29550265 1897503220324747 1206284133 n

Юлія Шевель - науковиця, поетка, авторка низки публіцистичних статей. Народилася 1989 року на Київщині. Закінчила філологічний факультет Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». У пошуках себе змінила кілька професій: від контент-редактора різножанрових інтернет-видань, журналіста в соціально-політичному тижневику, до наукового співробітника в Національному музеї літератури України в Києві.

Що таке щастя?

Писати про щастя – це своєрідний виклик для мене. Люди, які знають мене давно, могли би засвідчити, що рідко бачили мене щасливою. Але це зовсім не означає, що я такою ніколи не була. Просто щастя – те почуття, яке любить тишу й безлюдність. Біль же – навпаки: потребує розділення й вивільнення через спілкування.

Почуватися щасливою в присутності своїх

29341637 1897503223658080 1964037908 n

Як хронічний чистокровний інтроверт, я можу почуватися щасливою лише за відсутності людей, або в присутності своїх. Свої Люди – це теж невід’ємний елемент щастя. Кількісно незначну групу під назвою «Свої» складають люди, перевірені часом, простором і відстанню. Люди, які від моменту нашого знайомства сто разів змінювали місця, прізвища, колір волосся, вагу, кількість дітей/чоловіків/жінок, роботу, захоплення, смакові уподобання, номери телефонів, але при цьому завжди лишалися Людьми. Дзвонили, писали, заходили в гості, не були підлими, не відверталися від тебе під час твоїх падінь, не заздрили тобі під час твоїх злетів, не стомлювалися повторювати «я в тебе вірю» і «ти впораєшся».

Рецептор, який реагує на зовнішні подразники і дає висновок «щасливо»

Моє щастя ніколи не буває тривким. Упевнена, що в мені присутній якийсь рецептор, який реагує на зовнішні подразники і дає висновок «щасливо», за аналогією до «холодно», «солодко», «боляче», «темно». Щастя – це їхати на автівці нічним містом, поруч із коханою людиною, улюбленою музикою і кавою в кольорових пластикових горнятках. Або гуляти новими вулицями, фотографуючи миті, які зовсім скоро стануть спогадами. Чи прокидатися вночі, і, обійнявши коліна, захоплено дивитися, як найрідніші тобі люди легко вміщаються в одному ліжку.

Щастя – це, проводячи паралелі між собою вчорашньою і собою сьогоднішньою, бачити позитивні зрушення. Щастя – це дозволяти собі бути собою. Щастя – це отримувати кайф (а в ідеалі – й гроші) від того, що ти робиш.

Щастя – це зрозуміти й нарешті прийняти той факт, що Всесвіт дає тобі не те, що ти просиш, а те, що тобі насправді потрібно. Бо загалом це абсолютно різні речі.

Вона віталася з бездомними псами,

І сварилася з морем за зруйновані піщані замки.

Співала про щастя різними голосами.

І розкладала життя на кольорові уламки.

Те, що є в тобі

29550581 1897503186991417 823140878 n

Щастя – це сукупність дрібниць: запах кориці в каві, післясмак прочитаної книжки, звук морських хвиль, які ламаються об берег, можливість бачити, чути і відчувати. Щастя – це постійний пошук себе, це постійні спроби переконати себе в причетності до цього світу, в немарності свого існування.

Щастя – це можливість рухатися. Бачити світ, колекціонувати емоції і враження. Часто думаю, що відсутність власного дому – це не кара згори і не привід для постійних депресій, а можливість ніде не вростати корінням. Що тримає тебе тут, коли всі матеріальні цінності, нажиті за 29 років, легко вміщаються в багажник автівки, а рідні люди вільно розміщуються на задньому сидінні? Але ж насправді цінності не мають одиниць виміру, це те, що є в тобі.

Усе твоє вміщається в рюкзак,

Бо світ не одягнув тебе в кайдани.

Для тебе дощ – то неба добрий знак.

Терпкий бальзам в твої відкриті рани.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему