Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Квіт 2015

Юлія Попова: «Щастя - це підтримка рідних»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогодні в рубриці "Щастя: люди" - Юлія Попова. "Намагайтеся шукати щастя скрізь, де тільки можете!", - ­ закликає наша сьогоднішня героїня.

Юля Попова - з Казахстану. Дівчина навчається в University of International Business (UIB) на спеціальності менеджмент. Вільно володіє англійською та німецькою мовами, грає на фортепіано, пише вірші, малює, вишиває хрестиком, професійно займалася легкою атлетикою. У вільний час студентка любить виїжджати в гори, кататися на велосипеді або автомобілі.

Що таке щастя?

popova

 

Також всі її сусіди знають пісні легендарного гурту Rammstein. Юля добре готує, любить активний відпочинок і проводити час зі своєю сім'єю та друзями. У людях цінує сміливість і завзятість, а так само доброту, чесність і щирість.

«Я легко знаходжу спільну мову з людьми будь-­якого віку. Спочатку ставлюся до всіх з повагою...», - каже вона.

 

- У мене було багато провалів і падінь, і подолати їх мені допомагали мої рідні та близькі! Саме в них я бачу своє щастя і головну життєву цінність!!!

Напевно, кожен з нас задавався питанням, що ж таке щастя? Для мене щастя — це моя опора і гордість ­ моя родина! Я шалено люблю моменти, коли ми всі разом обідаємо, вечеряємо за одним столом, коли ділимося один з одним нашими радощами і бідами.

Щастя ­ це коли маленький братик розмалював твій реферат з політології сердечками, коли тобі завтра здавати його на захист!

Щастя ­це коли, подряпавши татову нову машину, ти чуєш "молодець доню!"

 

Щастя ­ це коли ти можеш довіряти своїм рідним, коли ти відчуваєш їх підтримку! Адже коли щасливі наші близькі, друзі­ щасливі і ми самі! Тоді у нас самих все виходить і справи йдуть вгору!

 

Намагайтеся шукати щастя скрізь, де тільки можете! У припливіморських хвиль, у веселці після грози, в дзижчінні бджоли на кухні!

 

Цінуйте кожну мить вашого життя і не зациклюйтеся на поганому!


Прощайте своїх кривдників, наповнюйте своє життя добром, завжди йдіть вперед, навіть коли немає сил!

 

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему