Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Квіт 2016

Юлія Петренко: "Щастя - це робити щось божевільне"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юлія Петренко - героїня Щастя на НародUA. "Кажуть: спитай у людини що таке щастя і дізнаєшся чого їй не вистачає", - каже вона.

Юлія Петренко, 22 роки, родом з Києва, наразі проживає в Ларнаці на Кіпрі. Вона художник та мандрівник, любить подорожі та читати цікаві книжки.

Що таке щастя?

Кажуть: спитай у людини що таке щастя і дізнаєшся чого їй не вистачає.

Щастя для мене - це стан душевної рівноваги, гармонії, насолоди від спостерігання світу. Щастя - це свобода жити так, як хочеш, не обмежуючи себе думками інших, проблемами, обставинами. Подорожувати, ризикувати, творити! Насолоджуватись самим процесом!

Так траплялося, що найяскравіше я відчувала щастя, коли робила щось божевільне. Наприклад, сидячи на кухні з друзями холодного, зимового вечора, раптово вирішувала зірватися і поїхати до моря, і вже вранці вирушила автостопом через всю країну до омріяного побережжя, без грошей, без гарантій добратися, щоб тільки постояти годину, дивлячись у горизонт, а потім назад у виснажливу дорогу додому. Спонтанність – це неперевершено. Саме у такі моменти відчуваєш, що справді вільний, а значить щасливий.

Будьте щасливими, робіть божевільні речі та ніколи не зупиняйтеся на своєму шляху!

 

Фото надане героїнею.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему