Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Серп 2015

Юлія Мельникова: «Щастя - це цінувати людей, які тебе оточують»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юлія Мельникова - героїня Щастя на Народ UA. "Хочеться мати власний куточок у цьому світі, займатися тим, до чого лежить серце і бути оточеним людьми, які тебе люблять і підтримують", - каже вона.

Юлія Мельникова – позитивна і гарна дівчина, яка міцно тримається в цьому світі і мріє про спокійне життя, яке побудує своїми власними руками. Юлія закінчила Національний університет харчових технологій і зараз намагається влаштувати своє життя в Києві.

-        Для мене щастя – це не так багато, як здається. Іноді просто хочеться, щоб все буде добре і спокійно як на душі, так і навколо. Хочеться мати власний куточок у цьому світі, займатися тим, до чого лежить серце і бути оточеним людьми, які тебе люблять і підтримують. Цього, насправді, дуже важко досягти. Постійно доводиться зустрічати неприємних людей, постійно відбувається щось, що намагається зламати твою особистість. Але на це не потрібно звертати жодної уваги.

Коли я отримала червоний диплом, я зрозуміла – ось воно! Моя робота завершена і я отримала результат! Я подивилася назад і побачила роки, які були проведені з друзями і батьками і зрозуміла – я щаслива!

Якщо хочеш бути щасливим – вмій протистояти життєвим незлагодами і завжди надійся на краще. Тримай біля себе добрих і чутливих людей, які можуть не тільки підтримають тебе у складній ситуації, а зможуть і щиро порадіти твоєму успіху. Це найголовніше – цінити людей, які тебе оточують. Нічого не боятися і йти по життю з посмішкою – саме тоді щастя ніколи тебе не покине!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему