Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Черв 2016

Юлія Мельник і щастя: бачити світло в людях, дарувати свою любов ближнім, зігрівати добром

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юлія Мельник – героїня Щастя на НародUA. «Чудеса трапляються там, де в них вірять» - одне з моїх улюблених життєвих кредо», – говорить вона.

Юлія Мельник. Рідне місто - Вінниця, 8 років мешкає у Харкові. За фахом соліст естрадно-джазового ансамблю, співачка. Автор пісень. Лауреат всеукраїнського і дипломант міжнародного конкурсу. Вважає, що найцінніше в житті - сім’я, дім, затишок, рідні люди. «Що може бути кращим, ніж зустрічати день за чашкою кави з найдорожчими в світі людьми? :)» Хобі - гра на гітарі, роздуми на тему людського буття , висвітлені в «психологічних римах-роздумах» і статтях. Має бажання поділитись своїми думками з іншими людьми, бо впевнена, що таким способом можна знайти однодумців, а це дуже цінно.

Що таке щастя?

«Щастя у твоїй душі, та не поза її межами»

Споконвіку психологи і філософи звертались до поняття «щастя», де кожен висвітлює свої погляди крізь призму свого світосприйняття і світовідчуття, емоцій і почуттів. Тема багатогранна, глибока і неоднозначна. Мабуть, трактування «щастя» Фоми Аквінського найбільше резонує з моїм прийняттям цього стану, що полягає у безпосередньому контакті з Богом. Бачити світло в людях, дарувати свою любов ближнім, зігрівати добром, бути потрібним, корисним - щира мова щасливої душі. Розуміння того, що земне життя - то можливість для душі піднятись на вищий рівень розвитку, і найперший крок до щастя - життя у згоді з совістю, далі - відсутність таких пороків, як гординя, заздрість, підлість, гнів, ненависть, жадібність, мстивість…

Обожнюю захоплюватись, радіти за успіхи інших, тоді душа піднімається над землею і щиро посміхається. Найбільший резонанс викликають люди з подібним світовідчуттям - велике щастя люди по духу!

Життя у гармонії душі з навколишнім світом - задача не з легких, але все залежить від особистого вибору кожної людини. «Чудеса трапляються там, де в них вірять» - одне з моїх улюблених життєвих кредо.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему