Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Серп 2017

Юлія Мальована: "Щастя – це дієслово"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Моє щастя – працювати, писати, любити, дружити, брати, віддавати, мріяти, планувати, втілювати…", – розповідає Юлія Мальована – героїня Щастя на НародUA.

11012649 1542086339413076_787118748249896739_n

Юлія Мальована з Умані Черкаської області. Працює лікарем-офтальмологом та медичним копірайтером. Пише вірші, надихається в тісному колі сім'ї та широкому колі друзів.

Що таке щастя?

Для мене щастя – не іменник, щастя – це дієслово. Чи відоме вам те відчуття невловимого розчарування, яке супроводжує успіх? На вершині мети, мені, як людині дії, не вистачає самого процесу підйому. Організований захід минає, і починаєш “смакувати” захопливий етап підготовки, завершуєш книгу, і оглядаєшся мимоволі на довгий шлях її створення. Прикро, що не завжди виходить насолодитись процесом “по ходу”... І тільки діти достеменно знають, що очікування свята захопливіше за саме свято. Тепер я їх підтримую.

Моє щастя – працювати, писати, любити, дружити, брати, віддавати, мріяти, планувати, втілювати… А ще, зупинитись – це теж дієслово. Іноді, достатньо лише зануритись в себе, щоб зрозуміти, що має істинну цінність. Щаслива людина знає, що таке саморозвиток і самопізнання.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему