Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Вер 2015

Юлія Кучанська: Щастя - це момент

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Героїня Щастя на Народ UA - Юлія Кучанська. "Я так рада, що у світі є такі особистості, які вміють піднімати настрій і яких хочеться бачити знову і знову, навіть якщо ви не родичі і не друзі. Такою людиною був наш колишній викладач", - каже вона.

Юлія Кучанська – приваблива та творча дівчина. По життю вона займається зображувальним мистецтвом і мріє стати відомим художником. Має багато друзів, легко знаходить мову з будь-ким. Сяюча, позитивна дівчина, яка вміє розвеселити та підняти настрій будь-кому.

-        Щастя – це момент. Момент, коли ти відчуваєш, що нарешті щось погане закінчилось чи навпаки, що ти думав, що все буде погано, а ось раз! – і все дуже добре закінчується. Ти радієш, смієшся, танцюєш – це і є щастя.

Коли були творчі конкурси при вступі до університету я думала, що не пройшла перший конкурс - рахунок. Тоді я навіть подзвонила мамі і сказала, що не пройду, що дуже погано намалювала… Дуже сильно переживала, вже збиралася їхати додому. А на наступний день, коли виставили результати, у мене був один з найвищих балів. Такою щасливою я ще давно не була!

Також просто люди можуть робити твоє життя щасливим. Я так рада, що у світі є такі особистості, які вміють піднімати настрій і яких хочеться бачити знову і знову, навіть якщо ви не родичі і не друзі. Такою людиною був наш колишній викладач. Сергій Григорович Нечипоренко. Це людина яка багато зробила для нашого університету, для українського текстилю. Він заслужений художник і майстер України. Коли ми слухали його історії, то потрапляли в настільки щасливу та легку атмосферу, що і за гроші не купиш такого щастя. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему