Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Трав 2016

Юлія Гук: «Щастя – це бути собою»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юлія Гук – героїня Щастя на НародUA. "Одна кава вранці, хороша книга, поцілунок коханого, блокнот для запису думок. Моє щастя – радіти маленьким речам", – говорить вона.

Юлія Гук, 26 років, письменниця.

Що таке щастя?

Щастя – це бути собою.

Коли я кажу, що щастя – бути собою, це не означає, що потрібно закинути саморозвиток і жити серед суспільства з девізом: «Любіть мене таку, як є». Життя не дарує любов легко, ви маєте її заслужити. І саме тут і починається справжнє щастя: пошук себе, розвиток, нові знайомства та зустрічі, яскраві моменти… Але вони не приходять до людей, що сидять на місці і чекають, коли їх джек-пот застрибне у вікно. Все має свою ціну.

Часто стає смішно з людей, що сидять на лаві коло під’їзду і жаліються на чоловіка (дружину), дітей, батьків, роботу, владу, сусідку і т.д. Адже другу половинку ми вибираємо самі, діти стають такими, якими ми їх виховали, а робота завжди буде роботою – міняється тільки ваше ставлення. Сварите владу, а самі навіть папірець до смітника не доносите, заздрите сусіду, але ж ви не гарували на трьох роботах, щоб мати те, що він.

Мені пощастило зустріти своє кохання три роки тому. Моє захоплення ним і його сім’єю, певно, ніколи не пройде. Дивлячись на них, я розумію, що у цьому світі можна багато що мати завдяки власній праці. Вони досягли абсолютно всього самі практично з нічого. Колись сім’я мого коханого сильно бідувала, але зараз, завдяки 15-літній тяжкій роботі, вони не можуть так сказати про себе. І кожного дня я бачу їх старання. Починаючи зі звичайної роботи, де вони сидять навіть після закінчення робочого дня, закінчуючи звичайним селом. Відверто кажучи, я не бачила, щоб вони багато відпочивали. І це прекрасно суміщається з допомогою своїм стареньким дідусям з бабусями, глибокою повагою одне до одного та до того, чим кожен займається.

Я – інший випадок. Моє щастя живе у зовсім маленьких речах. Одна кава вранці, хороша книга, поцілунок коханого, блокнот для запису думок. Моє щастя – радіти маленьким речам. Радіти тому, що мої звички не дратують нареченого, а він находить в них мою особливість. Не бачити тільки себе, а завжди рахуватись з оточуючими мене людьми.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему