Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Бер 2016

Юлія Даценко: «Якого запаху ваше щастя?»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юлія Даценко – героїня Щастя на НародUA. "У моєму житті є багато різних речей, я захоплюся поезією, спортом, танцями, але найбільше – людьми", - говорить вона.

Юлія Даценко з міста Черкаси, їй 18, навчається в Медичному коледжі на акушер-гінеколога.

Що таке щастя?

Сказати відразу не вдасться. Серед хаотичного плину часу зрозуміти слово «щастя» важко. Особисто в моєму розумінні - це щось грандіозне. Можливо, для когось куплений телефон слугує найбільшим щастям, для когось - новенька кофтинка, здебільшого такі відповіді ми чуємо повсякденно . Але не у валюті щастя, воно - в людях, в очах безмежно широких, в думках шалених, в серцях гарячих. Бо хіба може зрівнятися телефон з новонародженою дитиною?

DiYGKn6DQNY

Для мене щастям було, коли я народилася на світ, навіть коли від мене відмовилися батьки, я все одно жила, з болем, але і щастям, що я з’явилася на світ. Щасливою я підростала і вчилася жити, цінуючи кожну хвилину життя. Розуміючи, що сьогодні ти маєш все, а завтра - нічого, не хочеш навіть спати. Крізь великі проблеми пробираючись на колінах, ми виборюємо наш шматочок щастя, і дуже важливо, якого запаху Ваше щастя(?). Моє - запаху неба, просторого вільного незалежного неба, а може, буде із запахом меду, родзинок або кольору фіолету. Важливим критерієм є, чи відчуваєте Ви себе щасливою, чи знаєте справжнє відчуття щастя - саме того, коли тебе переповнюють всі почуття відразу, але саме щастя ти можеш вирізнити поміж всіх інших.

Коли ти прокидаєшся щасливим, бо знаєш, що можеш ходити, говорити, бачити, чути. Потрібно знати ціну Вашому щастю. І, можливо, Ви скажете, що я ще дитина і нічого не знаю на світі, але хіба діти не знають, що таке щастя надломлена крихта? Чи скажете, що діти не вміють жити? Можна тисячу слів дібрати, і для кожного буде своє, можна різними мовами розповідати, та в думках все одно лунає своє, Ви прислухайтесь до того голосу, що лунає зараз у Вашій голові, чуєте цей голос? Це Ваша душа, зі своєю харизмою, зі своїми амбіціями. А тепер посміхніться і кожного ранку кажіть, що Ви щасливі. Я запевняю, що через тиждень ви зрозумієте, що таке справжнє і неповторне щастя.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему