Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Бер 2016

Юлія Дащак: «Щастя – це дитинство»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юлія Дащак - героїня «Щастя» на НародUA. "Для мене щастя – робити те, що подобається. Вчитися. Вчити. Розвиватися. Змінювати себе зсередини", - каже вона.

Для когось Львів – це один із бажаних туристичних маршрутів, а для нашої сьогоднішньої героїні рубрики «Щастя» Юлії – батьківщина. Ще у дитячому садочку, коли всі дівчатка хотіли бути принцесами, Юля запевняла, що вона – природжена модель. Так і сталося! Юля завжди бажана гостя у будь-якій фотостудії України.

Що таке щастя?

- Золоте правило говорить «Роби те, що приносить справжнє задоволення, і тоді ти станеш набагато щасливішим». Мабуть, саме тому люди, які по-справжньому навчилися отримувати задоволення від життя навколо себе, найщасливіші.

Для мене щастя – робити те, що подобається. Вчитися. Вчити. Розвиватися. Змінювати себе зсередини.

65876578575

Щастя – це українська музика, яка виходить на новий європейський рівень і розвиває свою культуру.  Щастя – це Париж, яким марять мільярди людей.

Щастя – це той час, коли ми ховали руки під футболку і говорили, що загубили їх. Ми перезавантажували відеоігри навіть тоді, коли знали, що точно програємо. Ми спали зі всіма іграшками одразу, аби хтось ненароком не образився. Ми довго чекали під дверима, аби когось налякати, а потім просто йшли, бо набридало так стояти. Ми були дітьми і хотіли швидше подорослішати, але наше щастя було саме там, у дитинстві.

Треба просто жити. Балувати себе смачним, будувати сім'ю чи не будувати, робити кар'єру або не робити, їхати в інші країни, читати гарні книжки, ходити босоніж по ранковій траві, збирати польові квіти, булькати лимонадом через трубочку і часом повертатися задом до стереотипів суспільства. Тільки тоді людина стає по-справжньому щасливою.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему