Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Лист 2014

Юлія Христиченко: «Щастя – це кохана людина»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юлія Христиченко ділиться своїм щастям з читачами НародUA та дякує людині, яка дарує його.

Юлії Христиченко - 26, і вона - журналіст. Разом зі своїм коханим чоловіком Максимом жінка мешкає у Запоріжжі.

 

bthrg

 

- Для мене щастя – це любов коханої людини. Недарма говорять, що для щастя людині потрібна ще одна людина. І взагалі, спочатку ми знаходимо людину, з якою нам добре, а потім розуміємо, що без цієї людини вже дуже-дуже погано. Це я зрозуміла, коли зустріла свого коханого.

Щастя з ним для мене не є чимось спокійним, постійним, одноманітним. Навпроти – воно постійно змінюється і не може набриднути. Мабуть, тому наше щастя не вгасає вже роками.

Макс, я тобі хочу сказати, що щастя – коли ти ввечері повертаєшся додому. Щастя – коли ми вдвох гуляємо по вулиці, взявшись за руки. Щастя – це коли ми миримося після сварки, разом сміємось, дуркуємо, коли разом щось робимо чи коли ми просто разом...

А через те, що, окрім щастя, у нас іноді бувають сварки, кілометри між нами, та ще багато чого, хвилини нашого щастя стають ще теплішими, ніжними й такими важливими.

Макс, ти - моє щастя, не зважаючи на те, що іноді я на тебе злюся, ображаюся чи сварюсь. Без тебе я б ніколи не дізналася, що таке кохання, підтримка, довіра. Ці слова я знала, але лише з тобою зрозуміла, що все це є насправді.

Якось мене запитали: "А що ти в ньому знайшла?" Я відразу відповіла – ЩАСТЯ.

А ще зовсім нещодавно ми відзначили річницю нашого весілля, нашій маленькій родині - всього рік. Я сподіваюся, що ми з тобою надалі не будемо сваритися чи сперечатися через дрібниці, будемо завжди щасливі разом та зустрінемо, як мінімум, ще «золоте» весілля!

Макс, я дуже люблю тебе, спасибі тебе за твоє серце, підтримку, за те, що даруєш мені справжнє ЩАСТЯ!

 

 

Фото надане Юлією Христиченко

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему