Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Трав 2016

Юлія Брухлій: «Щастя – бачити, пам'ятати, слухати, відчувати, дихати»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юлія Брухлій – героїня Щастя на НародUA. "Ми докладаємо багато зусиль, щоб досягти повної ідеалізації свого життя і почуватись, відповідно, щасливими. А взагалі - воно і у дрібничках, і у чомусь значущому. Воно не залежить від того, хто ви і що маєте, а від того, як ви відноситесь до цього", – стверджує вона.

Юлія Брухлій, 20 років, родом із Тернопільщини. Опановує фах практичного психолога.

Що таке щастя?

Для виникнення відчуття щастя необхідним є відповідне сприйняття реальності. Щастя полягає у нашому ставленні до всього, що нас оточує. Насправді, ми докладаємо багато зусиль, щоб досягти повної ідеалізації свого життя і почуватись, відповідно, щасливими. А взагалі - воно і у дрібничках, і у чомусь значущому. Воно не залежить від того, хто ви і що маєте, а від того, як ви відноситесь до цього.

Для мене щастя - бачити, пам'ятати, слухати, відчувати, дихати... щастя - їсти смачне морозиво з друзями, зустрічати разом схід сонця, проводити свята в родинному колі, подорожувати, сміятися, зустріти старість з коханою людиною; щастя в поцілунку, в дотиках, в дітях, в реалізації мрій. Щасливий, як на мене, той, хто вміє цінувати і насолоджуватись.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему