Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Квіт 2016

Юлія Борівець: «Щастя є справжнім тоді, коли ним ділишся»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юлія Борівець - героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це весна, сонце, квіти, улюблені книги, музика, посмішка незнайомого перехожого, несподівана листівка з далеких країв, смачний шматок свіжоспеченого пирога, аромат улюблених квітів, поцілунок та інше", - говорить вона.

25 років, проживає у Тернополі. Цікавиться туризмом, любить плавати, читати поезію, куховарити та активно проводити вільний час.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це бачити радість в кожному дні нашого життя. Це весна, сонце, квіти, улюблені книги, музика, посмішка незнайомого перехожого, несподівана листівка з далеких країв, смачний шматок свіжо-спеченого пирога, аромат улюблених квітів, поцілунок та інше.  

Це внутрішній стан, який залежить, в першу чергу, від нас самих, від нашого бачення самого життя. Це вміння помічати прості речі та вміння ділитися своїм теплом і любов'ю з іншими.

 Я думаю, що щастя є справжнім тоді, коли ти ним ділишся. Людей навколо нас теж потрібно робити щасливими, тоді щастя примножується.

Слова улюбленої Ліни Костенко: "Віддай людині крихітку себе – за це душа поповнюється світлом…"

Цієї сентенції я дотримуюсь в житті, тому що тільки віддаючи, ми можемо отримати більше, ніж віддаємо. Це такий собі закон примноження.

Робіть добро та будьте щасливими щохвилини!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему