Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Серп 2017

Юлія Баткіліна: "Іноді щастя - це три хвилини наодинці з собою і метеликом"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Ми щасливі, коли наповнені тим і тоді, що і коли нам зараз найпотрібніше. Нас зачаровують квіти бузку, коли ми по півроку не мали змоги зупинитись і просто подивитись перед собою", – розповідає Юлія Баткіліна – героїня Щастя на НародUA.

Юлія Баткіліна з Харкова. Письменниця, це її найбільше захоплення і справа життя. Пише на своєму сайті і також має низку друкованих робіт. Друкувалась у журналі "Дніпро", електронному альманаху "Порт-Фоліо", кількох антологіях. Активна учасниця літературного угрупування NETWORчі. Цього року вийшла її четверта книга, і дуже незвичайна - електронна збірка поезій "Плетиво" у співавторстві з івано-франківською поетесою Марією Микицей.

Любить подорожі, нові зустрічі, відкривати нові міста і повертатись у своє.

13434946 895204707292396_8956935854296176746_n

Що таке щастя?

Я думаю, що щастя – це штука дуже проста і водночас невловима. Іноді нам досить метелика, щоб милуватись і бути короткочасно щасливими, а іноді не вистачає канікул на Мальдівах. Це не тому, що щастя – лише у метеликах і минущих хвилинах спокою і яскравих простих вражень. А тому, що ми щасливі, коли наповнені тим і тоді, що і коли нам зараз найпотрібніше. Нас зачаровують квіти бузку, коли ми по півроку не мали змоги зупинитись і просто подивитись перед собою. Знаєте, буває так, що навіть не встигаєш помітити, коли закінчилась зима і настала весна. І аж тут – оп – щастя, три хвилини просто наодинці з собою і метеликом.

А іноді нам потрібно нарешті вийти з сутінків, відчути щоденну колотнечу як здобуток, відчути себе потрібними, а свій голос – ясним і дзвінким серед інших голосів. Це теж – щастя.

І нетерпіння, з яким починаєш новий день, якщо він наповнений любов’ю і цікавими справами, якщо ти знаєш, навіщо – щастя.

Отже, у нього так багато облич, що важко виокремити конкретне. Це як кажуть, бува, «анекдот якийсь розповіси»? І в голові миттєво настає порожнеча, хоч скільки тих анекдотів пам’яталося за секунду до того. Бо насправді здебільшого все на світі – щастя і нещастя одночасно. Від дозування тільки залежить, як з ліками і отрутою.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему