Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Черв 2015

Юлія Балаш: «Щастя - це те, за що потрібно боротися щодня»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Юлія Балаш ділиться з НародUA і світом Щастям. "Щастя просто так не прийде і не постукає тобі у двері", - стверджує вона.

Юлія Балаш, 12 років, живе у місті Винники під Львовом. Юлія обожнює читати, танцювати, співати, грати на гітарі та куховарити.

Що таке щастя?

На питання "Що таке щастя?" кожен дасть різну відповідь.

Усі ми прагнемо щастя, але за нього потрібно боротися щодня. Щастя просто так не прийде і не постукає тобі у двері. Щастя приходить до радісних, веселих, позитивно настроєних людей. Там воно і осідає надовго.

Воно не любить похмурих, сумних і весь час незадоволених осіб. У любій ситуації можна знайти позитивну сторону, а можливо і краплину щастя. Потрібно тільки уважно придивитися.

Для мене щастя – це коли усі мої рідні здорові та щасливі. Щастя – це коли у країні, в якій я народилася і живу, немає війни.

Щастя – коли у мене в сім’ї народився братик або сестричка. Бути щасливою означає бути радісною за свої досягнення, за досягнення своїх рідних та друзів.

Щастя є в кожному з нас, тому що всі ми унікальні та неповторні. В мене є абсолютно все для того, щоб бути завжди щасливою. За це потрібно боротися і дякувати Богові кожного дня. Будьте щасливі!

 

Фото надане Юлією Балаш

Поділіться з друзями: