Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Жовт 2018

Юліан Новак: "Щастя – стрімка мить, її потрібно розсмакувати й насолодитися сповна"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це купити пресу, відчути аромат свіжого друку, взяти не менш ароматну каву та сидіти десь у парку", – розповідає Юліан Новак – герой рубрики Щастя на НародUA.

Бути у вирі подій, відчувати себе частиною чогось грандіозного

44957038 586423411792718 997115415551279104 n

Я Юліан, мені 19. Живу в Києві. Люблю читати захоплюючі книжки, вивчати історію та подорожувати. Нині здобуваю вищу освіту у двох університетах паралельно.

Я меломан, музика – це невід’ємна частина мого життя. Люблю бути у вирі подій та відчувати себе частиною чогось грандіозного, тому волонтерство – це одне з моїх хобі. Євробачення-2017, Ліга Чемпіонів-2018, Атлас Вікенд – волонтерство на таких заходах  додавало щастя у моє життя.

Не уявляю свого життя без творчості та цікавих людей навколо, тікаю від монотонності та буденності. Мрію знайти своє призначення у житті.

Що таке щастя?

Щастя для мене – це стрімка мить, щастя приходить раптово і цю мить потрібно розсмакувати й насолодитися нею сповна.

Насамперед, щастя для мене у простому, в малопомітних дрібницях. Наприклад, прогулюватися улюбленими вулицями Києва та милуватися архітектурою, роздивлятися вечірнє місто через вікно тролейбуса після насиченого дня. Такі банальні, на перший погляд, речі роблять мене щасливим, тому що я реально люблю це місто. Пройдіться ЯрВалом, Рейтерською, Киянівським провулком, прогуляйтеся в Китаєво, або ж до Києвської фортеці і можливо, до вас теж прийде це чудове почуття.

Щастя – це купити пресу, відчути аромат свіжого друку, взяти не менш ароматну каву та сидіти десь у парку. Запах осіннього листя, кави, та преси – і нехай весь світ зачекає…

Щастя може тривати, як мінімум, тиждень

Нещодавно, я мав змогу брати участь у студентському обміні. Мені випала нагода поїхати на тиждень в Люблінський університет. Красиве місто, крута компанія та атмосфера змусили мене повірити, що щастя може тривати, як мінімум, тиждень. Круто змінювати навколишнє середовище, вивчати та пізнавати щось нове. Поблизу Любліна є концентраційний табір часів Другої Світової війни. Після відвідин таких місць розумієш, що жити – це вже щастя. Варто це пам’ятати.

«Торба емоцій» та  щастя у off-line форматі

У мене є так звана «торба емоцій» – це пакунок, де я зберігаю усі перепустки з заходів , де я був волонтером, квитки на різні концерти, різні подарунки. Раз на рік я люблю переглядати усі ці речі і згадувати миті, які робили мене щасливим. Це мотивує та покращує настрій, раджу так робити усім – це працює.

Коли я думаю, що щастя десь не зі мною, моя підсвідомість нашіптує мені, що мої рідні здорові, я маю змогу реалізувати себе та маю мирне небо над головою, тому не варто «гнівити Бога».

Нещодавно, я помітив, що  викладаю лише позитивні фото та пишу лише про хороше та позитивне у моєму акаунті в «Instagram».  Напевно, це тому, що позитивні моменти хочеться запам’ятати та продовжити щастя хоча б у off-line форматі, а стан фрустрації та хандри хочеться забути.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему