Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Лист 2015

Євгенія Коляда: «Щастя - це відчуття спокою»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Євгенія Коляда - героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя - писати листи, обирати листівки, варити каву, купувати подарунки, малювати, читати книги, вивчати мови, або щось нове, що розширює мої уявлення про світ", - говорить вона.

Євгенія Коляда, рідне місто Херсон, наразі проживає у Львові, навчається в ЛНУ ім. І. Франка на факультеті журналістики. Улюблені заняття: прогулянки, любить слухати живу музику, особливо джаз або класику (але не симфонії), коли є час, читає літературу або публіцистику, захоплюється психологією та живописом.

Що таке щастя?

- Щастя - це стан душі, відчуття спокою, ніби ти маєш все, що любиш та любиш, все що маєш. 
 Для мене щастя сховане у справах, які наповнюють моє життя особливим сенсом: писати листи, обирати листівки, варити каву, купувати подарунки, малювати, читати книги, вивчати мови, або щось нове, що розширює мої уявлення про світ.

Я вважаю, що щастя потрібно шукати в собі. Воно сховане в середині нас, тільки мало хто про це знає.

 Сьогодні зранку я поклала своїй сусідці з гуртожитку мандаринку біля ліжка із запискою "Доброго ранку! ", поки вона спала. Коли вона прокинулася, то посміхнулася і ця посмішка у неї досі. Це і є щастя.

Багато людей плутають щастя з успіхом. Так, вони взаємопов'язані, але не мають конкурувати. Можеш вперто йти до своєї цілі і присвятити своє життя важливим справам, але не забувай знайти хвилинку й  для щастя. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему