Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Лип 2015

Євгеній Грицай: Щастя у стилі тхеквондо

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Євгенію – 25 і він тренер секції тхеквондо «Черкаські тигри» в Центрі Дитячої та Юнацької Творчості міста Черкаси. На заняттях гуртка розвиваються такі якості як спритність, сила, витривалість, діти навчаються захищати себе, а також беруть участь у змаганнях та атестаціях.

Євгеній із 12 років займається цим видом спорту. Сьогодні він - неодноразовий призер Чемпіонатів України, переможець різноманітних Всеукраїнських турнірів.

gr

«Щастя - це коли твої «Черкаські Тигри» співають гімн свого клубу біля краю даянгу для того, щоб підтримати свого одноклубника, а він у свою чергу готовий зробити все, щоб не розчарувати свою команду. Щастя - коли бачиш в очах вихованців іскру радості від такої бажаної та очікуваної перемоги. Момент, коли на собі ловиш погляд вдячності за те, що ти цій перемозі неабияк посприяв. Момент, коли вихованці з теплими обіймами радіють перемозі. В цей момент ти відчуваєш справжнісінське щастя, від самої думки про те, що ці діти, за рахунок сформованих якостей та рис характеру, зможуть в житті досягти того чого самі побажають».

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему