Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Лют 2016

Єгор Брижук: «Щастя - це не зважати на проблеми»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Єгор Брижук - герой Щастя на НародUA. "Людина щаслива, коли вона, не зважає на проблеми і живе в задоволення", - каже він.

Єгор Брижук - енергійний амбітний хлопець. Йому 16, він у пошуках себе. Поки закінчує школу, підкорює спортивні висоти – кандидат у майстри спорту з кіокушинкай карате з зеленим поясом. А ще, як автор, скажу, що він – найкращий у світі брат, перевірено життям.

- Я думаю, що людина щаслива, коли вона, не зважає на проблеми і живе в задоволення. Коли вона дорожить кожною миттю свого життя і не просто існує, а живе на повну! Потрібно жити сьогодні, аби потім не жалкувати про невикористані можливості.

Аби зрозуміти якесь поняття, потрібно його з чимось порівняти, з тим, що ти точно можеш уявити. Так от, щастя я порівняв би… з сонцем. Воно то є, то його нема. Його закривають хмари і стає похмуро. Так буває і на душі. Та ну, треба взагалі життя брати.

Інколи настають моменти, коли щастя не поруч, коли здається, що ти самотній, тобі немає чим зайнятись, щоб відволіктись від цих думок. А буває навпаки коли світишся від цього щастя, тоді хочеться зробити все і відразу – це окриляє. Я щасливий, бо не переживаю про те, що не потрібно і знаю, якщо зараз немає цього щастя, то скоро воно обов’язково з'явиться.

Я радий, що у моєму житті завжди поруч саме ті люди, з якими я почуваюсь щасливим. Це рідні й друзі, які постійно підтримають, в будь-якій ситуації.

Записуйте рецепт щастя: молочко, печєньки, одіяло :) А якщо серйозно – він для кожного свій. Просто потрібно займатися тим, що тобі до душі.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему