Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Трав 2014

Ярина Квітка: «Люблю плакати, коли щаслива!»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогодні щастям з усім світом ділиться Ярина Квітка, співзасновниця гурту "Фолькнери". Вона - мандрівна музикантка, яка любить збирати у різних країнах народні пісні, а потім із однодумцями трансформувати їх у неповторну і сучасну "фрі-фолькову" мистецьку річ від "Фолькнерів". Щастя для Ярини - "як бистра ріка". Миттєве задоволення, яке надовго залишає слід у душі. Ярина зізнається, що любить плакати, коли щаслива.

Дуже складно для нас, малих істот людських, прийняти в житті те, що нам дано. Живемо, відтак мусимо вмерти. Те, що вкладаємо в кожну мить - це все, що ми маємо...

Гільда Реднер (Gilda Radner)

 

1042058610428813

 

Ярина Квітка, учасник гурту "Фолькнери":

 

- Щастя, як бистра ріка – ніколи його не зупинити. Як на мене, щастя дуже миттєве задоволення, але таке приємне та різке, що відчуття опісля залишаються ще надовго!

Найбільшим щастям для мене є, коли люди поруч щасливі!

Люблю плакати, коли щаслива! Сльози просто котяться горохом і їх не спиниш. Гадаю, чоловікам це важко зрозуміти.

Найбільше тверезо усвідомлене щастя було у 22 роки, коли я зустріла свого чоловіка Володю і він так дивився на мене, що я відчувала наче мої ноги відриваються від землі, я лечу кудись далеко і що в ту мить мені дуже-дуже добре. Ото було щастя.

А всяке просте земне щастя трапляється часто. Наприклад, я днями дуже хотіла трускавок, купила їх і вже щаслива. В дитинстві щастям є все: від поцілунку батьком матері до цукерки чи просто похвал. В дорослому житті ми занадто розумні та скептичні, аби щомиті бути щасливими!

Моїм щастям є гарні концерти та веселі подорожі на велосипедах. А найбільшим щастям буде той день, коли я полечу на Марс. То моя така заповітна мрія! Ще з дитинства довго вечорами дивилась у небо і вивчала зірки. Це було теж щастям!

Захоплююсь природою, як би не було це банально, бо вона єдина досконала! От на початку травня були в горах – яке це чудо! Кожне деревце, кожен пагорб, кожна квіточка чи травинка – вони прекрасні. Що вже говорити про самі гори та про хмари, які біжать над горами...

 

 

Фото надані Яриною Квіткою.

 

 

 

Матеріали з "рецептами" щастя і випробуваними шляхами, які допомагають стати щасливими-щасливішими, читайте у рубриці "Як стати щасливими". Крім того, про щастя конкретних людей, ваших знайомих, друзів чи не дуже знайомих, їх маленькі секрети досягнення щастя, а також про думки людей на тему "що таке щастя" в реальному житті ви зможете прочитати в рубриці "Щастя: люди".

Поділіться своїм щастям з нами! Адже щастя - "заразливе", тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Поділіться з друзями: