Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Лист 2017

Три види щастя від Ярини Каторож

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Інколи слід просто дозволяти тихенько стукаючому щастю зайти до дверей свого серця", – розповідає Ярина Каторож – героїня Щастя на НародUA.

Ярина Каторож, 23 роки, м.Львів. Письменниця, художниця. Любить мандрівки потягами, дощі, затишок та Львів.

22752241 1466782343368964 958666893 n

Що таке щастя?

Для мене існує три види щастя:

Щастя затишне

Це тоді, коли удома добре, а рідні й близькі - здорові та теж щасливі. Такий стан я б назвала ще стабільно-комфортним, бо немає особливих неприємних пригод на роботі, проблем в особистому житті, а настрій такий, що - сідай і твори щось світле.  Або навіть якщо неприємності і є, то комфорт на основному життєвому фронті значно переважає.

Щастя активне

Це тоді, коли поїхала в мандрівку, видала книгу, сходила на рок-концерт тощо, і в голові - радісний салют. Щастя активне потрібне мені, як вода, повітря і мрії разом узяті, бо я й сама - людина доволі непосидюча. Щастя активне не дозволяє звикнути лишень до щастя затишного, помагає його цінувати; розрухує кров і думки; помагає прояснити розум та знайти вихід зі складних ситуацій. Перевага цього виду щастя в тому, що його можна спланувати, досягнути власними зусиллями та активно ділитись ним з іншими.

Щастя несподіване

Це коли виграла в конкурсі або випадково познайомилась з симпатичним юнаком і пішла з ним на каву. І та теж була смачною. Або коли йшла площею Ринок, а вуличні музиканти якраз почали грати одну з улюблених пісень. Або коли впав дощ - теплий. Тут можна перераховувати дуже довго - та й хіба все вдасться? На те воно, таке щастя, і несподіване.

А ще - щастя бути щастям для інших. І це - не окремий підвид, це те, що може існувати повсюдно. Бути надійним та добрим завжди, відгукуватись, коли попросять, робити приємні несподіванки, коли не чекають.

А, і щодо того, як досягти щастя - варто просто працювати над цим. Шукати його, здійснюючи мрії, працюючи над собою, досягаючи мети - цілеспрямовано, мужньо, не дозволяючи різним НЕщастям збивати себе зі шляху. Притім, якщо говорити про мрії, то варто здійснювати не тільки свої, а й інших - навіть якщо вони геть маленькі, а ви маєте можливість. А інколи слід просто дозволяти тихенько стукаючому щастю зайти до дверей свого серця. Це також треба вміти.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему