Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Лист 2016

Ярина Барган: «Щастя – це радіти тому, що маєш»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ярина Барган – героїня Щастя на НародUA. «Щастя – це бачити своїх рідних, мати можливість з ними бути», – говорить вона.

22 роки, проживає у місті Львів.  Обожнює писати вірші. У свій вільний час любить займається спортом.

Що таке щастя?

Щастя – це  бачити своїх рідних, мати можливість з ними бути, їх обіймати  та поцілувати. Щастя – це  мати щирих справжніх друзів, які підтримають в будь-якій біді та щиро зрадіють твоїм успіхам, навіть більше ніж ти сам зрадієш за себе. Крім того, щастя – це мати кохану людину, яка любить тебе і підтримує,  з якою ти не боїшся залишитись в старості. Це прокидатись кожного ранку і знати, що ти здоровий. Бути вдячним за цей Божий дар. Радіти тому, що ти можеш бачити, відчувати, слухати, ходити, маєш руки, ноги, очі, що ти є нормальна працездатна людина, що маєш що поїсти, в що вдітись, дах над головою тощо. Є багато приводів бути щасливим!

На даний етап мого життя найбільше щастя й душевна приємність – це  проведення часу з коханою людиною. Дякую їй за те, що вона є та, за те, що я її зустріла на своєму шляху.
Щодо щасливих моментів – їх багато.  От щастя було, коли я дізналась, що поступила на магістратуру, ще й на державне. Цьому я раділа кілька днів, не могла в це повірити. Це прекрасно, коли твоя праця та старання дають плоди.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему