Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Серп 2015

Ярослава Жигаль: «Щастя - це духовний спокій твого серця»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Героїня Щастя на порталі НародUA - Ярослава Жигаль. "Коли ти духовно зріла людина, читаєш Біблію і намагаєшся дотримуватися Божих законів, ти щаслива", - говорить вона.

Ярослава Жигаль, 63 роки, пенсіонерка. Проживає у Львові. Цікавиться мистецтвом, літературою, вирощування квітів.

Що таке щастя?

- Що таке щастя? Дехто скаже - коли маєш вдосталь грошей. Однак зазвичай так стається, що людина, яка має багато грошей, не може зупинитися, зрозуміти інших. Досягнувши своєї мети, знову стає нещасливою, бо хоче значно більше, краще від інших.

У моєму розумінні щастя – коли твої діти здорові, щасливі, і я – найщасливіша мати. Коли твої батьки, родичі здорові та щасливі – і ти щаслива. Коли вносиш свою – хоча б невеличку лепту в корисну справу, вважаєш себе щасливою.

Уступиш стареньким людям місце в транспорті, незрячим допоможеш перейти дорогу – й також вважаєш себе щасливою. Коли поділишся навіть якоюсь дрібничкою, яка принесла користь іншій людині, вважаєш себе щасливою.

Подаруєш квітку, яка виросла на підвіконні – це також щастя. Коли ти духовно зріла людина, читаєш Біблію і намагаєшся дотримуватися Божих законів, ти щаслива. Щастя - це духовний спокій твого серця.

Читаючи Святе Письмо, ми дізнаємося про такого персонажа, як Давид, він молився вдень і вночі до Господа, щоб Той пробачив Його гріхи. Господь почув його молитви і простив його, тож внутрішній спокій огорнув серце Давида. Він був найщасливішою людиною у світі.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему