Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Бер 2018

Ярослав Волошин: "Щастя завжди поруч"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це не тільки те, чого ми прагнемо, але й дорога до нього, хай навіть терниста і нелегка", – розповідає Ярослав Волошин – герой Щастя на НародUA.

 10610688 1529731103964338 3733898842792605765 n

Ярослав Волошин, 29 років, м. Кременчук

 

Мене надихають люди навколо

 

У дитинстві я хотів стати письменником, адвокатом, перекладачем. Закінчив КрНУ ім. Остроградського за спеціальністю «системи управління та автоматики». Працюю в банку. Ця робота мені подобається спілкуванням з людьми, можливістю трішки допомогти країні, економіці, бізнесу й трішки українізувати бізнес в Україні.

 

У вільний від роботи час займаюся волонтерською діяльністю. Є одним з ініціаторів відродження осередку «Пласту» в Кременчуці і першим керівником після відродження. Пласт - Надія України. Це виховання майбутніх лідерів, провідників, гідних синів української нації. Для мене Пласт — можливість змінити моду з бидляцтва та хамства на чесність, справедливість, ґречність, патріотизм.

 

14034736 1736914586579321 5624497567721766576 n

 

Член «Руху Захисту Української Мови» і координатор «Безкоштовних Курсів Української Мови в Кременчуці». Я звик щось проводити і організовувати, але намагаюсь покинути цю звичку. Люблю читати, футбол. Люблю літо, хоча будь-яка пора може бути чудовою. Читати люблю щось захоплююче, часто історичне. З останнього вподобав Винничука «Танго смерті» і В'ятровича «Україна під грифом секретно» (5 видання).

 

Мене надихають люди навколо... Мрію, щоб закінчилась війна, і Україна була розбудована на засадах українськості та держави, що розквітла... Ну і зрозуміло, мрію побудувати щасливу сім'ю.  

 

Що таке щастя?

 

Щастя…

Щастя – багатогранне і всеохопне поняття…

Що таке щастя для мене?

Щастя жити, щастя любити, творити…

Щастя – це коли в Україні закінчиться війна і обов’язково перемогою… Щастя – це коли зникне корупція, кумівство, хамство та бидляцтво…

Щастя – це тримати руку коханої, як найдорожчий скарб і знати, що це взаємно…

Щастя – це здорові рідні та близькі…

Щастя – мати дітей і дати їм все! Мати щасливу сім’ю…

 

Хто і коли відчував щастя? Як його зрозуміти, як розпізнати? Це точно воно?

 

В одному шикарному українському фільмі «Той, хто пройшов крізь вогонь», ватажок індійського племені говорить головному герою:  «Щастя має дві половинки. Друга починається тоді, коли людина розуміє: все, що було досі, то було щастя. Тоді і друга половина життя у нього буде щасливою. Погано, коли людина розуміє це надто пізно. На щастя не залишається часу. Треба помирати…». Ми всі можемо мріяти, будувати плани, здобувати нові висоти і досягнення. Але не треба забувати, що щастя завжди поруч, сьогодні і повсякдень. Кожен бачить його по-своєму і знаходить його по-своєму.

 

Щастя – це не тільки те, чого ми прагнемо, але й дорога до нього, хай навіть терниста й нелегка…

 

Я багато пережив в житті хорошого і не дуже… Багато моментів можна було б назвати «щасливими миттєвостями»… Як у «Фаусті» Ґете: «Спинися мить! Прекрасна ти!». Але тільки нещодавно я зрозумів, коли ти щасливий – в тобі немає місця для злості, образ, ненависті, жовчі… Коли ти по-справжньому щасливий – ти бажаєш того всім і не хочеш нічого нікому лихого…

Що робить мене щасливим? Люди. Люди довкола… Найцінніші, найрідніші, найдорожчі, найближчі…

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему