Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Січ 2016

Ярослав Токач: «Щастя - це робити божевільні речі»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ярослав Токач - герой Щастя на НародUA. "Найбільша помилка в тому, що ми швидко здаємося. Іноді, щоб отримати бажане, треба просто спробувати ще один раз", - каже він.

Ярослав Токач, 27 років, проживає у місті Львів. Цікавиться архітектурою, історією, літературою. Обожнює подорожувати та знайомитися з чимось новим.

Що таке щастя?

Щастя – це коли всі близькі поруч, живі та здорові. Коли ти сам здоровий. Тоді ти здатен багато чого зробити. Тоді повен світ можливостей простягається перед твоїми очима.

Мені приносять щастя мандри невідомим містом. Посміхаючись, слухати в навушниках стару добру музику та перебирати в думках різні хороші моменти.. Така собі позитивна терапія.

Я вважаю, що не потрібно боятися робити в житті божевілля. Це одна з небагатьох дрібниць, що приносить нам миті задоволення та щастя.

Ставьте цілі перед собою та добивайтеся їх, незважаючи на все. Найбільша помилка в тому, що ми швидко здаємося. Іноді, щоб отримати бажане, треба просто спробувати ще один раз.

Все, що зміг зробити хоча б один у всесвіті, доступно і тобі, потрібно лише повірити, поставити мету і йти до неї, не шкодуючи ні себе ні сил своїх.

Не бійтеся робити помилки. Так Вам буде,що згадати на старості літ з посмішкою.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему