Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Черв 2015

Яна Титаренко: «Щастя – це відчувати себе коханою»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Своїм щастям ділиться з НародUA і цілим світом Яна Титаренко. ”Де є любов, там є й щастя. Щастя - це відчувати, що тебе справді кохають”, вважає вона.

Яна Титаренко – студентка, їй 20 років. Захоплюється хенд-мейдом, з усього довкола може зробити справжні витвори мистецтва. Обожнює малювати так, що вже всі стіни в будинку в її малюнках, навіть розфарбувала все подвір’я. Любить читати журнали і колекціонувати магніти на холодильник, а також незвичайні статуетки, привезені з різних місць.

- Найбільше щастя мені приносить відчуття турботи та ніжності до себе з боку коханої людини. Приємно усвідомлювати, що ти не одна  і тебе також по-справжньому кохають.

Щастя – коли неочікувано приходить зворушливе СМС-повідомлення, зізнання в коханні віршем, написаним спеціально для тебе, букет квітів без приводу, пакет мандаринів та лимонів, коли хворієш. Ніщо не може зрівнятися з закоханим поглядом, від якого трішки ніяковієш.

Щастя - це гуляти під зоряним небом і разом вигадувати різні бажання. Просто обійнятись міцно-міцно і зрозуміти, що це те, що ти шукала все своє життя. Бути коханою – це справжня насолода!

 

 

Фото надане Яною Титаренко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему