Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Квіт 2014

Яна Проценко: «Щастя – це коли стоїш на вершині Говерли»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Хтось вважає, що щастя – це стан душі, у якому можна перебувати постійно, незважаючи на зовнішні обставини. Героїня НародUA Яна Проценко вважає, що щастя – це сума чудових маленьких приємних моментів. І варто надавати кожному моменту великого значення. Лише тоді можна відчути себе щасливішим.

Яна Проценко, студентка 2 курсу факультету журналістики. Захоплення - втілювати мрії у життя.

 

z 83d2b988

 

- Бувають у житті такі моменти, коли ти йдеш вулицею і думаєш: «Яке ж у мене класне життя!». І саме у такі подібні моменти тебе може облити зустрічна машина чи хтось наступить на ногу в тролейбусі. А тобі байдуже – ТИ ЩАСЛИВИЙ!

Чому я так часто кажу «такі моменти»? Та тому, що, на жаль чи на радість, щастя – це не довготривалий період. Якби можна було поділити життя на «щасливий рік» чи «нещасливий рік», то ми б так не цінували це відчуття. Бо ж, як відомо, люди цінують тільки те, чого мало.

Думаєте, золото було б дорогоцінним металом і миготіло б на пальчиках модниць, якби його можна було знайти на кожному кроці? І у нещастях є щось позитивне – вони допомагають навчитися цінувати хороше.

Багато людей прагнуть у житті до матеріального. Вони вірять, що, отримавши удвічі більшу зарплату чи купивши дорогу машину, вони автоматично досягнуть цього незрозумілого стану – «щастя». Але я абсолютно не погоджуюся з таким твердженням. Може це тому, що вважаю гроші й щастя абсолютно незалежними один від одного поняттями.

До речі, давайте познайомимось: я та людина, яка загубила одинадцять телефонів, три гаманці і ще багато речей. Але плакала я лише тоді, коли хтось затоптав деревце, яке посадила у себе за будинком.

Що ж робить мене щасливою? Це коли мама не змушує прибирати в кімнаті. Коли виходиш на вулицю літом, після дощу, і вдихаєш свіже повітря. Коли тобі усміхається маленька дитина чи дзвонить старий друг. Коли ти сам можеш піти в магазин і купити собі шоколадку, і не треба просити у тата на це гроші. Коли ти їдеш в Івано-Франківськ з гривнею у гаманці і весь день гуляєш алеями. Коли їдеш на велосипеді і відчуваєш себе володарем дороги. Коли стоїш на вершині Говерли і думаєш: «Фак, я це зробила!». І, ледве дихаючи, дивуєшся, як же там гарно. Коли ти нарешті відірвався від собаки, яка бігла за тобою аж до під'їзду. Коли тобі говорять компліменти перехожі. Коли навесні у нашому дворі зацвітає перше дерево. І таких моментів дуже-дуже багато, просто їм варто приділяти більше значення. І тоді ви також частіше відчуватимете себе щасливими.

 

 

Фото надані Яною Проценко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему