Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Серп 2015

Яна Капітоненко: «Щастя - це залишатися людиною»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Яна Капітоненко - героїня Щастя на Народ UA. "Щастя можна знайти будь-де", - говорить вона.

Яна Капітоненко живе у місті Васильків Київської області. У Яни улюблених занять багато. Вона обожнює збирати наклейки від бананів, вишивати, писати, жонглювати, спілкуватись із друзями.

Що таке щастя?

- Моє щастя – це моя «дитина». Для мене щастя, то не лише постійна усмішка на обличчі, вітання з усіма та інші стереотипи стосовно щастя. Для мене це є те унікальне відчуття, яке дозволяє мені почуватися добре. У хвилини суму розраджувати, вміти бути сміливим, залишатись людиною.

Щастя – це мала іскра всередині кожного, що розпалює багаття любові, дружби та розуміння. У щасті я знаходжу порятунок. Воно є в кожному, просто його потрібно знайти в собі і ніколи не губити.

Матеріальні речі не можна називати щастям. Я знаходжу щось тепле та рідне для себе у звичайних речах.

Щастя можна знайти будь-де. Це ті крупинки, які будують Ваше щастя. Для мене воно смішне та захоплююче. Ловити проміння сонця вранці, збирати наклейки від бананів, розмовляти, бігати, сміятись, дихати повітрям після дощу, слухати музику, спостерігати за малими дітьми, за кумедними бабусями – щастя. І цей список можна продовжувати дуже довго.

Я пишаюсь тим, що я знаходжу кожного дня якусь свою частинку щастя, яку ніхто не забере. Пишаюся тим, що виховала і виростила своє щастя, хоч воно ще таке мале.

Щастя у простоті! Шукати його потрібно вже зараз, адже життя в нас таке коротке!

 

Фото надане Яною Капітоненко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему