Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Лип 2016

Яна Грицаєнко: «Щастя – усмішка дитини, проміння сонця, багряний захід на березі моря»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Яна Грицаєнко – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це коли розуміють без слів, коли дають шанс, коли вірять", – стверджує вона.

Яна Грицаєнко, школярка з мальовничого села Прибірськ, що на Поліссі. Захоплюється прозою та фотографіями.

Що таке щастя?

Що таке, зрештою, щастя? Посмішка близьких, живі батьки, вірні друзі поруч і кохана людина, з якою пліч-о-пліч. Але це все у глобальному, масштабному сенсі. А насправді щастя – то є усмішка дитини, проміння сонця, які пробуджують зранку, залітаючи в кімнату крізь фіранку, багряний захід на березі моря, горнятко чорної, гіркої кави…а, можливо, з молоком.

Щастя – це коли розуміють без слів, коли дають шанс, коли вірять. Момент, коли посміхається перехожий, коли по радіо грає улюблена пісня, коли раптом почався теплий літній дощ. Бабусин пиріг з яблуками, запах дому, прогулянка рідним лісом. Щастя – це коли тобі є з ким його розділити. Щастя – це коли діти не знають війни, очі матері не набираються слізьми, батько пишається сином.

Щастя – то весна, то літо, то зима і осінь. Для того, аби відчувати себе щасливим не потрібні відпочинки на дорогих курортах, брендовий одяг та подорожі у VIP-класах літаків. Щасливий той, хто вільний від обставин і матеріальних цінностей. Насправді воно так близько, тільки руку простягни.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему