Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Груд 2015

Яна Білик: «Щастя - це радіти життю»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Яна Білик - героїня Щастя на Народ UA. "Щастям для мене є відвідання концерту улюбленого гурту чи просто спілкування з музикантами", - говорить вона.

Яна Білик, проживає у місті Львів. Улюблене заняття – це  фотографування. Цікавиться музикою, фотографією, коміксами та просто прогулянками лісом на свіжому повітрі.

Що таке щастя?

Слово «щастя» для мене означає, якесь сповнення мрій, чи просто того, чого дуже сильно бажав. Щастя - це якийсь такий стан, який не описати простими словами. В такі хвилини емоції просто  зашкалюють.

Для мене щастя - це коли всі рідні близько коло мене, коли подорожуєш, і розумієш "я щаслива".

Щастям для мене є відвідання концерту улюбленого гурту чи просто спілкування з музикантами. Просто радіння життю – теж щастя!

Просто радіння життю – теж щастя!

А от з життєвий історій можна розказати дві коротенькі:

Була дуже щасливою, коли після трирічного розлучення з рідною сестрою ми нарешті зустрілися. Таке неможливо описати словами, емоції неймовірні, почуття радості рвало мені дах над головою! Мені її справді бракувало. Обнявши її, я зрозуміла, наскільки вона мені дорога та рідна людина у всьому світі.

Друга маленька історія, коли потрапила на концерт найбажанішого гурту  і просто мого кумира.  Дуже довго я не могла потрапити на якийсь їхній виступ, тому що квитки розкуповувалися як свіжа випічка. Потрапивши нарешті на цей виступ, я не могла відірватись від цих чудових пісень! Це саме те, що мені було потрібно. Море позитивних емоцій та вражень. Вдячна їм за це свято!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему