Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Трав 2016

Івонна Романюк: «На кожній стадії життя наше щастя неповторне»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Івонна Романюк – героїня Щастя на НародUA. "Де заховане життєдайне джерело мого щастя? Деколи я й сама гублю до нього стежку. Доводиться довго шукати, переглядати затерті карти або ж малювати нові.", – розповідає вона.

Івонна Романюк, львів’янка в одвічних пошуках джерел щастя :-)

Що таке щастя?

Щастя дуже об’ємне. Яка я, коли щаслива? Схвильована, захоплена, зворушена, піднесена… спокійна, впевнена, задоволена, втішена… розпалена, нестримна, неконтрольована, в екстазі. Це все я… і завжди щаслива. Де заховане життєдайне джерело мого щастя? Деколи я й сама гублю до нього стежку. Доводиться довго шукати, переглядати затерті карти або ж малювати нові.

Потішити можуть надзвичайно різні речі: зацікавлений погляд перехожого, несподіванка, відкриття в собі чогось нового, зміни на краще, добре слово, віра; сонце на небі, а деколи й дощ; здобутки, а деколи й втрати; вир подій, а деколи й затишшя.

cWZeW-z2OpkM2HkZl1QjHQ

Як результат, скидається на те, що намагання виробити якийсь універсальний рецепт щастя приречені на невдачу. На кожній стадії життя наше щастя неповторне. До прикладу, інколи доводиться з трішки сумною усмішкою згадувати те чисте, наївне дитяче щастя від отримання довгоочікуваного детально вимріяного подарунку. Таке пережити настільки щиро і невимушено, либонь, чи ще колись доведеться. Однак, тішить те, що на зміну приходять інші різновиди щастя, – прекрасні миттєвості, які продовжують збагачувати, прикрашати наше життя. Вони і становлять наш скарб.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему