Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Лип 2018

Іванна Свідер: "Щастя – це вміння щодня бачити прекрасне у звичайному"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастям називає кожен щось своє, але пам'ятай, що найбільшим щастям є життя моє й твоє", – переконана Іванна Свідер – героїня рубрики Щастя на НародUA.

Я вірю в силу слова: слово лікує зранене серце, бадьорить душу

36973607 2066009977050212 6975147736198807552 n

Мене звати Іванна, мені 25 років. Навчалася в Дрогобицькому державному педагогічному університеті на історичному факультеті. Люблю читати,  пишу вірші і невеличкі розповіді. Мрію видати свою книжку. Вивчаю іспанську мову, яка заполонила моє серце. Мрію відвідати Аргентину та Іспанію. Ціную у людях щирість і відкритість. Намагаюсь творити щоденно добро.

У школі я дуже любила читати, улюблені предмети були, крім історії та права, українська та зарубіжна література. Навіть рубаї Омара Хайяма були до душі, а сонети Франческо Петрарки - це взагалі майстерно написано. Наших українських письменників та поетів перечитувала декілька разів. Ось так із великої любові до читання книг я непомітно почала й сама римувати. Пишу вірші про те, що наспіває душа: про людей, почуття, красу природи. Люблю малювати словами картини - це коли описую те, що бачу, те, від чого перехоплює подих. Напевно, вміння душі писати вірші, також в деякій мірі щастя. Серцем радію, коли пишу вірші, для мене кожен вірш - це витвір, який я шліфую як діамант, щоб прочитавши його людині, у неї піднявся настрій. Бо я вірю в силу слова, слово лікує зранене серце, бадьорить душу.

Що таке щастя?

Щастя для мене  -  це найперше здорові рідні люди, їхні усмішки і щирі теплі слова. Щастя - це вміння бачити прекрасне щодня у звичайному на перший погляд.

Міражі щастя... дуже вже нам хочеться бути щасливими. Мати роботу, на яку хочеться зранку бігти з радістю на душі, а ввечері з неохотою покидати робоче місце. Бути таким другом, який відчуває неспокій на серці у друга і зуміє розвіяти цей неспокій своєю підтримкою, теплим словом. Мати сім'ю, у якій панує любов, повага та гармонія. Бути людиною, яка має у серці іскринки добра та тепла, яка відчуває і помічає все прекрасне поруч. Все це ми називаємо щастям? А що ж насправді таке то щастя? Щастя - це розкоші, гроші...? Чи може щастя - це спокій на серці? Часто люди не цінують миті щастя і засмучуються, що щастя до них забуло дорогу.

Щастя

Хтось думає, що щастя у золотих прикрасах...

і живе у королівських палацах.

Та ні, не замешкало там воно.

Бо щастя - це життя, яке нам Господом дано.

І ми щасливі, коли  здорові люди рідні

й тоді нема різниці, які прикраси золоті чи мідні.

Бо щастя нам дарує усмішку ясну,

гарного дня і приємного сну.

Вміння відчувати серцем красу,

дякувати Богу за сонце, за краплі дощу та росу.

Знати, що щастя не в гучних феєричних піснях,

а заховалось воно у добрих вістях,

що звеселяють нам  серця.

Воно у сказаних словах, що зайняли в душі почесні місця.

Для когось щастя - це пізні гуляння щоночі,

зате щастя - це радісні дитячі очі.

Щастя - це не мільйони на рахунку у банку,

щастя - це коли є кому побажати ,,Доброго ранку.''

Однак щастям називає кожен щось своє,

але пам'ятай, що найбільшим щастям є життя моє й твоє...

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему