Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Черв 2016

Іванна Піхун: «Щастя – це коли хочеться дякувати Богу й людям»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Іванна Піхун – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це щось прекрасне й невловиме. Це стан душі, коли хочеш співати й танцювати без причини, коли хочеться дякувати Богу й людям за те, що в тебе й близьких все добре", – стверджує вона.

Іванна Парфенюк (Піхун), 23 роки. Народилась у с. Спасів, що на Рівненщині. На даний час проживає в м. Рівне. Пише під дівочим прізвищем Піхун. Поетичний стаж близько 15 років.

Що таке щастя?

Я не поспішала б визначати слово «щастя» за термін та давати йому визначення. Залишу це для філософів і психологів, та й на даний час ми зустрічаємо сотні визначень «щастя – це…». Кожна людина визначає його по-своєму. Зараз я спробую передати словами те, що для мене є щастям.

Щастя – це щось прекрасне й невловиме. Це стан душі, коли хочеш співати й танцювати без причини, коли хочеться дякувати Богу й людям за те, що в тебе й близьких все добре.

Я можу назвати себе щасливою людиною. Маю взаємне, щире та непідробне кохання, ніжність та трепетність у стосунках, абсолютну довіру та беззаперечну впевненість у Другій Половинці. Досі не можу повірити, що знайшла саме ТУ людину, СВОЮ. З якою хочеться прокидатися щоранку, будити поцілунками, хочеться сміятись, радіти життю, ростити дітей, лічити зорі, зустрічати старість… і ще дуже багато чого. Та, найголовніше, я щаслива мати Чоловіка, з яким можна боротися проти всього світу, проти обставин, людей та життєвих драм… За сильними, мужніми та надійними плечима свого Коханого я знайшла себе, своє щастячко та справжні почуття. З Ним я відкрила в собі жінку. Його жінку. Яка може дозволити собі бути слабкою. Мені пощастило, що саме мій Чоловік є найголовнішим та найпершим читачем кожного мого нового вірша. Він, як ніхто інший мене підтримує, та дає немалий стимул до творчості. Я вже не уявляю свого щастя без Тебе.

Щаслива мати чудових Батьків, які мене виховали, поставили на ноги та навчили простих життєвих істин, які дали мені підтримку та сили пережити кілька переломних моментів у моєму житті, та не дали зламатись перед труднощами. Дякую Їм за те, що виховали в мені самостійність та здатність приймати рішення, за те, що дали зрозуміти - жити потрібно по совісті, маючи власну думку. Я щаслива мати Людей, які вірять в мене.

Я маю двох чудових Людей, які подарували мені другу Половинку, які виростили, виплекали, вберегли Його для мене. Які своїм коханням та теплом навчили Його любити. Саме тому Він так гаряче та віддано кохає мене. Маю щастя Батьків Чоловіка вважати своїми другими Батьками.

Дякуючи кільком справжнім друзям, я щаслива. Адже хто, як не вони, і втішать, і підтримають, і розвеселять, і «промиють мізки», як є за що. Саме з ними я щаслива втрапляти та виплутуватись із неймовірних ситуацій.

Я щаслива мати недоброзичливців, які вказують на мої істинні та псевдо-помилки. Дякую вам за це. Ви навчили мене цінувати все – життя, кохання, близьких. Ви зробили мене сильнішою. Сильнішою та щасливою.

Дякую всім, хто вже протягом багатьох років залишається зі мною – з Вами я щаслива.

Дякую всім тим, з ким, в силу якихось обставин, розійшлась моя дорога – без вас я щаслива.

Та, найголовніше, я маю щастя тримати у серці надію!

Цінуйте те, що маєте.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему