Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лип 2015

Ірина Зірка: «Щастя - це тиша і мир»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Зірка - героїня Щастя на Народ UA. Через війну вона змушена була залишити рідний Донецьк. "Я відкрила слово та зміст «щастя» з іншого боку. За це я вдячна своїй долі", - каже Ірина.

Ірина Зірка наразі вчиться у Харкові, але мешкає у Донецьку. Вона цікавиться різними дрібницями, в залежності від настрою. Вивчає іноземні мови, дуже любить музику та футбол. Не уявляє своє життя без подорожей. Одна з її перших мрій – відвідати Львів.

Що таке щастя?

В останній час я звернула увагу на те, що моє бачення щастя іноді змінюється в залежності від певних обставин, котрі так або інакше мають здатність впливати на наше життя, змінюючи його.

Для всіх людей щастя, як правило, полягає у якихось речах матеріального характеру. Навіть якщо вони не визнають цей факт – це чиста правда. І це продовжується до тієї миті, поки їх не торкається тим чи іншим чином біда. Так трапляється з усіма.

Крім певних речей, про які я мріяла, раніше для мене щастям був час проведений з друзями, якісь розваги, звичайно, здорові батьки та близькі мені люди тощо. Але зараз для мене щастя полягає не в матеріальних речах, а в тому, щоб у мій дім нарешті прийшов мир.

Так вийшло, що вже рік моє місто охоплене війною та тими особами, на яких ми зовсім не чекали. Я встигла прожити маленьке окреме життя, ховаючись у підвалах.

І знаєте, саме у цю мить розумієш, що нема у світі нічого ціннішого, ніж життя. Твоє життя і життя твоїх рідних. Ти хвилюєшся про те, щоб твій дім уцілів після снарядів, які влучали у нього, але перш за все ти спокійний тоді, коли ти у безпеці.

Ось і щастя. Воно усього-на-всього полягає у тиші та мирі, у спокійному голосі батьків.

Щастя – це коли ти встаєш ранком із думкою про те, що ти зміг зустріти новий день. І нічого більше людині не треба для того, щоб відчувати себе щасливою. Це потрібно відчувати душею та пропустити через себе.

Окрім цього, варто зазначити, що щаслива людина – це та, яка має по життю вірних друзів. Я дуже вдячна світу за те, що мені пощастило стати такою людиною. Я відкрила слово та зміст «щастя» з іншого боку. За це я вдячна своїй долі.

 

Фото надане Іриною Зіркою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему