Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Лист 2016

Ірина Васкул: «Щастя – як метелик»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Васкул – героїня Щастя на НародUA/ "Щастя – це щось дуже крихітне. Це, як метелик, неможливо спіймати і утримати", – говорить вона.

Ірина Васкул, 25 років, Івано-Франківська обл.fcnm, Косівський р-н, с. Баня-Березів.
Любить читати (історичні, філософські романи), обожнює подорожувати, дивитися хороші фільми, захоплюється історією та цікавиться футболом.

Що таке щастя?

Щастя – це  щось дуже крихітне. Це, як метелик, неможливо спіймати і утримати. Особисто для мене щастя асоціюється з синім кольором. Таке уявлення сформувалося під впливом твору Метерлінка «Синій птах».

Щастя – це можливість обійняти батьків, це безтурботне бродіння містом з друзями, це посмішки перехожих, це успішно складений іспит, це довгоочікуване повідомлення від близької людини, це гомінкий дитячий сміх.

В моєму житті було багато щасливих моментів, але першим згадується наступний.
Склалося так, що мені довелося минулого року працювати у школі на Херсонщині. Всі друзі залишилися у Західній Україні. Це було непросто для «бандерівки» цілий рік пропрацювати у селі, де більшість жителів мріє про повернення СРСР і всіх «западенців» вважають бандитами. Та десь через місяць-два в мене склалися досить хороші стосунки з багатьма людьми, особливо з учнями.
І от під кінець навчального року в мене – день  народження. Я старанно приховала це у соціальних мережах.  І була впевнена, що ніхто з учнів не дізнається. 

І от йду я на роботу і мені назустріч біжать п'ятикласники з квітами: хтось зірвав на шкільному подвір'ї, хтось назбирав кілька ромашок.  І всі вітають, перехожі дивуються. Виявляється, старшокласники вивідали все у нашої секретарки. І так мені школа подарувала одне з найкращих свят. Не думала, що настільки приємно буде навіть від тих, хто постійно намагається зірвати урок, чути теплі слова вітання у свій адрес.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему