Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Лист 2016

Ірина Сидорук: «Щастя – це природа»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Сидорук – героїня Щастя на НародUA. "Захоплюючись та відчуваючи природу,  ми стаємо щасливішими та гармонійними зсередини, адже нас оточує стільки прекрасного", - каже вона.

22 роки, проживає у м. Почаїв. Захоплюється кулінарією, фотографіями, спортом та вишиванням.

Що таке щастя?

У кожного своє щастя, кожен бачить щастя по-різному і в різних речах. У когось воно може проявлятися в матеріальному плані, в іншого - в людях, які його оточують, а в когось просто в тому, що він живе і його тішить весь оточуючий світ, що в сукупності називається щастям.

Чітко назвати, що для мене є щастям неможливо, оскільки це не конкретне явище, а досить багатозначне та обширне, його вияв є постійно в різному та новому. Я почуваюся щасливою, коли мої рідні та друзі здорові, щасливі, радіють та насолоджуються життям. Дуже багато щастя мені приносить тішити інших, допомагаючи їм хорошими словами, підтримкою чи навіть частуючи їх чимось смачненьким.

Досить велику дозу щастя і насолоди, на мою думку, дає нам природа, красиві місця. Захоплюючись та відчуваючи природу,  ми стаємо щасливішими та гармонійними зсередини, адже нас оточує стільки прекрасного. Звичайно, не всі звертають на це увагу.

Також досить значним проявом щастя є Любов. Якщо вона велика, гаряча, то щастя там вирує, оскільки чим більше ти його отримуєш, тим більше віддаєш. Взаємне щастя. Коли люди кохають і кохані, то вони щасливі.

Щасливу людину видають очі. Щастя - тепле, неймовірно приємне відчуття, яке наповнює все людське нутро, і завдяки якому людина здатна на все, навіть на найнеймовірніші вчинки. Тому не позбавляйте себе можливості бути щасливими та ощасливлювати людей!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему