Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Лист 2016

Ірина Шуповал: «Ми усі є щасливими, самі того не усвідомлюючи»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Ірина Шуповал – героїня Щастя на НародUA. «Щастя – це почати свій день з молитви і бути вдячним за такі дрібниці, як маленький ранковий промінчик, що так вперто проривається до тебе у кімнату крізь штори», - говорить вона.

22 роки, місто Збараж, Тернопільська область. Цікавиться музикою, літературою, любить подорожувати, затишок, відкривати для себе нові знайомства, цікавих людей, цікаві історії, а ще вона непогано пече кекси.

Що таке щастя?

Щастя – це момент абсолютної радості, коли забуваєш усі проблеми, коли хочеться сміятися голосно-голосно і дарувати людям те світло, яке довгий час ховалось всередині тебе, за оболонкою сірої буденності, поразок та розчарувань..

Щастя – це почати свій день з молитви і бути вдячним за такі дрібниці, як маленький ранковий промінчик, що так вперто проривається до тебе у кімнату крізь штори. Бути вдячним за солодкий аромат бузку за вікном, за те, що, незважаючи на безліч скоєних помилок, ти є для батьків їх улюбленою дитиною і що ти для Отця є улюбленою дитиною.

У мене щастя асоціюється з теплими, літніми вечорами, дитячим щирим сміхом і, як би дивно не звучало, з чаєм із молоком.

Насправді, ми усі є щасливими людьми, самі того не усвідомлюючи. Бог подарував нам життя і це вже є дивом. Так, світ жорстокий, у кожного бувають погані моменти, коли хочеться втекти, заховатися, зникнути, але не потрібно опускати руки і сміливо йти вперед, не забувати що Він завжди з нами і наше щастя залежить лише від нас самих.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему